Načítám...
  Zpět na výpis
Bernie De Souza: PŘESTAŇTE PRODÁVAT a ZÍSKEJTE KLIENTY! Devět ověřených kroků pro profesionály, kteří chtějí získat více klientů

Snadněji získáte více klientů. Samotný prodej bude pouze příjemným rozhovorem, završeným prodejem. Vyzkoušené postupy!

EAN: 9788087426401

Informace o produktu

Ve své čtivé a svižně psané publikaci Bernie vysvětluje od A až do Z profesionálům toužícím pozvednout svoje podnikání na vyšší úroveň, jak vyhledávat nové klienty, jak si domlouvat schůzky a uzavírat více obchodů. Po jejím přečtení už budete vědět, na co se zaměřit; pochopíte, jak postupovat, a naučíte se používat ta správná slova, kterými uvedete celý proces do pohybu. Samotný prodej pak už nebude bolestivým problémem či zkušeností, ale pouze příjemným rozhovorem, završeným prodejem. Díky zpětné vazbě, které se Berniemu dostalo od řady účastníků jeho seminářů ve Velké Británii, v USA, v Evropě a v Austrálii, se autor odhodlal vydat tyto zásady knižně.

Tato kniha přináší skutečný návod na úspěch během obchodních schůzek. Čtěte si, učte se, podtrhávejte a sdílejte. Užívejte si četbu, trénink a cestu za úspěchem.

Dokumenty ke stažení (2)

Ke stažení

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Doporučené produkty

Tom „Big Al“ Schreiter: JAK PROLOMIT LEDY A PŘIMĚT KTERÉHOKOL...

č.: 9788087426418

Z jakéhokoli zájemce dokážete vytvořit žhavého kandidáta, který se bude chtít dozvědět všechno o vaší společnosti.

skladem

188 Kč147 Kč
s DPH

DetailKoupit

 
http://pills24.com.ua

https://pharmacy24.com.ua

steroid-pharm.com/sust-300.html

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.