Načítám...
  Zpět na výpis
Kopie - Světlý pramen lásky (5.díl)

Luule Viilma (zažloutlá ořízka, menší povrchové vady)

EAN: 9788087426043

Informace o produktu

Autor:  Luule Viilma (* 6. dubna 1950 – 20. ledna 2002) byla estonská lékařka, esoterička, spisovatelka a alternativní léčitelka. Luule Viilma vystudovala lékařskou fakultu Tartuské státní univerzity, téměř dvacet let pracovala jako gynekolog a porodník, a počátkem devadesátých let si otevřela soukromou praxi. Postupem času absolvovala kurz parapsychologie, a začala se převážně věnovat léčitelství a alternativní medicíně. Neustále tak rozvíjí své léčitelské schopnosti na úrovni myšlenek a interpretace oblasti citů. Spisovatelka je autorkou série Odpouštím si, která obsahuje tituly Duševní světlo, Zůstat anebo jít, Bolest ve tvém srdci, Hřejivá naděje, Beze zla v sobě, Odpuštění skutečné a zdánlivé, V souznění se sebou, Světlý pramen lásky. Luule Viilma zemřela v roce 2002 při autonehodě.

Anotace 1: Světlý pramen lásky je pátá ze série osmi knih, v nichž autorka předává čtenářům své vědomosti o duši člověka. "Nikdo nemusí milovat, avšak všichni potřebují lásku."

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

 
www.start-sport.com.ua

искривление носовой перегородки

анаболические стероиды

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.